0
clear
  • Allimity AA59-00824A החלפת שלט רחוק תואם ל- SAMSUNG UN22D5003BFXZA LN32C450E1D LN32D4003 LN22C450E1D LN32D403E4DXZA
  • -20%
  • -20%
Allimity AA59-00824A החלפת שלט רחוק תואם ל- SAMSUNG UN22D5003BFXZA LN32C450E1D LN32D4003 LN22C450E1D LN32D403E4DXZA

Allimity AA59-00824A החלפת שלט רחוק תואם ל- SAMSUNG UN22D5003BFXZA LN32C450E1D LN32D4003 LN22C450E1D LN32D403E4DXZA

ILS 10.99

זמינות
בצורה נגישה

תואם ל : LN19 C450 E1 D UN40 D5003 BF LN32 D403 E4 D UN32 D4003 BDXZA LN32 C350 D1 D UN40 D5003 BFXZA LN32 C350 LN3250 D1 DXZALN4050 LN44050405040504050504 6 FXZA PN59 D530 PN59 D530 A3 F PN51 D530 PN51 D530 A3 FXZA LN19 C350 D1 D UN32 D4005 BD PN51 D530 A3 F LN22 C350 D1 D LN22 C350 D1 DXA LN150 LN26 C3 C3 C3 C350350 1d PN51 D530 A3 LN32 D405 E3 D UN19 D4003 BD UN32 D4003 BD UN22 D5003 BF LN32 D5003 LN46 E550 LN26 C450 E1 D LN26 C350 D1 DXZZA תואם ל : UN22 D5003 BFXZA LN32 C450 E1 D LN32 D4003 LN22 C450 E1 D LN32 D403 E4 DXZA LN32 D403 E2 DXZA LN32 D403 UN26 D4003 BD LN32 D403 D2 D שימוש פשוט, אין הגדרת צורך או תכנות, פשוט הכנס סוללות אלקליין כדי לגרום לזה לעבוד (סוללות אינן כלולות). החבילה מכילה : שלט רחוק 1pc. כל דבר לא ברור אנא אל תהסס לפנות אלינו, ננסה כמיטב יכולתנו לגרום לך לספק. תואם ל : LN19 C450 E1 D UN40 D5003 BF LN32 D403 E4 D UN32 D4003 BDXZA LN32 C350 D1 D UN40 D5003 BFXZA LN32 C350 LN3250 D1 DXZALN4050 LN44050405040504050504 6 FXZA PN59 D530 PN59 D530 A3 F PN51 D530 PN51 D530 A3 FXZA LN19 C350 D1 D UN32 D4005 BD PN51 D530 A3 F LN22 C350 D1 D LN22 C350 D1 DXA LN150 LN26 C3 C3 C3 C350350 1d PN51 D530 A3 LN32 D405 E3 D UN19 D4003 BD UN32 D4003 BD UN22 D5003 BF LN32 D5003 LN46 E550 LN26 C450 E1 D LN26 C350 D1 DXZZA תואם ל : UN22 D5003 BFXZA LN32 C450 E1 D LN32 D4003 LN22 C450 E1 D LN32 D403 E4 DXZA LN32 D403 E2 DXZA LN32 D403 UN26 D4003 BD LN32 D403 D2 D. שימוש פשוט, אין הגדרת צורך או תכנות, פשוט הכנס סוללות אלקליין כדי לגרום לזה לעבוד (סוללות אינן כלולות). החבילה מכילה : שלט רחוק 1pc. כל דבר לא ברור אנא אל תהסס לפנות אלינו, ננסה כמיטב יכולתנו לגרום לך לספק. Allimity AA59-00824 A החלפת שלט רחוק תואם ל- SAMSUNG UN22 D5003 BFXZA LN32 C450 E1 D LN32 D4003 LN22 C450 E1 D LN32 D403 E4 DXZA LN322 D403 E2 DXA LN32 D400 : UNOM2 D4 3 BFXZA LN32 C450 E1 D LN32 D4003 LN22 C450 E1 D LN32 D403 E4 DXZA LN32 D403 E2 DXZA LN32 D403 UN26 D4003 BD LN32 D403 E2 D LN19 C40 E1 D4 D4 D4 D3 D3 D3 D3 D3 BD493 B23 BD4. D4003 BDXZA LN32 C350 D1 D UN40 D5003 BFXZA LN32 C350 LN32 C350 D1 DXZALN40 E550 LN46 E550 F6 F LN40 E550 F7 F LN46 E550 FXZZA PN59595 A595 A3 F5 A3 F5 A3 F5 A3 F5 A3 F5 A3 F5 A3 A3 A3 A3 A3 A3 A3 A3 F5 FXZA LN19 C350 D1 D UN32 D4005 BD PN51 D530 A3 F LN22 C350 D1 D LN22 C350 D1 DXZA LN19 C350 LN22 C350 LN26 C350 LN26 C350 D1 D PN51 D530 A3 LN32 D405 E3 D UN19 D4003 BD UN32 D4003 BD AUN22 D500 LNN53c396 E1 D LN26 C350 D1 DXZA LN19 C350 D1 DXZA UN26 D4003 BDXZA UN40 D5005 BF שימוש פשוט, אין צורך בהגדרת או תכנות, פשוט הכנס אלקלין אלקלין כדי לקבל את זה לעבוד (סוללות לא כלולות) חבילה : 1 PC שליטה מרחוק לא.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם

זהו מסך הקרנה ללא מסגרת עם מדבקות, שקל להתקין אותו על הקיר או להוריד ממנו המסך האפור משפר ביעילות את ניגו�

סיבי זכוכית לבנים השזורים מתחתית קו הזכוכית, ציפוי פני השטח עם חומר אפקטים מיוחדים מרקם אורח, איכות תמונ�

80 '' 90 '' 100 '' 16 : 9 8 K 4 K 3 D תלת מימד מיקרו הקרנה ALR מסך מקרן מגנטי קבוע 16 רווח עבור מקרני מיקוד ארוכים מייצג את ה

קל להתקנה ניתן להדק את מסך ההקרנה בקלות עם ווים, חבלים, סוגר, ציפורניים, קלטת צד כפולה על הקיר / הר נוח לאח�

משקפיים עיוורי צבעים מקצועיים : דרך יעילה לתקן את תחושת הצבע של אנשים עם עיוורון צבעים אדום‑ירוק וחולשת

האנטנה החזקה ביותר של פרפר פרפר זמינה טווח 60 מייל [הערה : מיקום, חסימות וחומרי בניין משפיעים על קבלת הפני�

HDMI במהירות גבוהה 20 עם מהירויות של עד 18 ג'יגהבתים האם צבע עמוק של 48 סיביות, 3 D, UHD ו 4 K (Ultra HD) HDTV או מהירויות נמ

תואם ל Epson Powerlite 520 / 525 W / 530 / 535 W / Bright Link 536 WI, EB520 / 525 W / 530 / 530 S / 535 W / 536 WI מנורת מקרן עם Housng כל המנורות מיוצרות ע

מיוצר על ידי MI Technologies, Inc היצרן המוביל בתעשייה של מנורות הקרנה בצפון אמריקה תאימות : 610 302 5933, 610 3025933, 6103025933,

עומס הנושא שנבדק גבוה כמו 10 ק"ג מעמד טלוויזיה זה תואם לטלוויזיות עם מסך שטוח בין מסכים 10 "ל 27" תומך ב VESA תוא

חבר את מערכת הסטריאו או הקולנוע הביתי שלך עם כבל LR מורכב 12ft זה כבל השמע מספק 2 חיבורי RCA לשמע שמע מורכב ושמ�

מסך זה מאמצ את חומר הסיבים בצפיפות גבוהה, ללא ריח, ללא פגיעה בגוף האדם ו שכבת המתכת וחלקיקי החרוזים מסך זה

התקנה מהירה וקלה לחיבור רמקול למקלט A / V או מגבר עם יציאות בסגנון תקע בננה; סיום תקע בננה בורג דיוק בורג יצ

AANISAHVIEW BLFU240 A איכות פרימיום, בהירות גבוהה, מנורת מקרן להחלפת חיים ארוכה, קל להתקנה מנורת החלפה של Aanisahview מס�

נורת מקרן תואמת באיכות גבוהה עבור Mitsubishi XD560 U נורות תואמות אלה הן תחליפים אידיאליים לנורות מקוריות במפעל

נורות פתרונות כלכלת Lytio מיוצרות בצפון אמריקה ומספקות את אותה עמידות, חוויה איכותית וממחישה כמו זו המקורי

אנטנה חיצונית לכל כיוון יש כיסוי רחב, רווח גבוה ואות חזק ליבת נחושת חוט, חזק שידור אות, עם מסוכך רדיד אלומ�

AMPENOL RG58 מורכב מסוג N זכר לסוג N כבל קואקסיאלי זכר שדל RG58 C / U בדרגה צבאית של 50 אוהם עם כיסוי צמה של 95%...

החלפה ל Barco SIM 5+ Twin Pack Lamp & Deate Caintor Cainment TV יחידה למכירה : 1 החלפה ל Barco SIM 5+ Twin Pack Lamp & Deate Caintor Cainment TV יחידה למכיר�

החלפה ל EIKI SP75 A01 GC01 מנורה ודיור מקרן נורת מנורת טלוויזיה יחידה למכירה : 1 החלפה ל EIKI SP.75 A01 GC01 מנורה ודיור מק�

מסך מקרן זה הוא בחירה מצוינת עבור קולנוע ביתי, סרטי אוויר, כנסים, בידור, משחקים, חתונות, גולף, אירועים, ברי�

30 M MPO F / F OM3 AQUA 24 Strand 30 M MPO F / F OM3 AQUA 24 Strand 30 M MPO F / F OM3 AQUA 24 Strand 30 M MPO F / F OM3 AQUA 24 Strand 30 M MPO F / F OM3 AQUA 24 Strand 30 M MPO F / F OM3 A

4p זכר לזכר DC זכר RCA זכר עם 4 נקבות PIN למחבר נקבה RCA DC גודל 4 סיכה M12, 3.0 מ"מ לקוטר החיצוני חומר להגנת הסביבה של PV

נגן דיוידי משולב עם 4 ראשים, מכשיר וידאו הייפי מנגן דיוידיוידאו, דיוידיאר, ויסידי, סידי אודיו, סידיאר, סיד�

מודלים תואמיםלינוקס ממיר מג 250 / 254 / 255 / 256 / 257 / 260 / 275 / 349 / 350 / 351 / 352 * קל משקל וניידקל לשימוש, אין צורך תכנית, �

עם דבקים דוצדדיים וקרסים דבקים, קל להתקין על הקיר או להוריד מהקיר זה מפזר אור מוקרן באופן אחיד, ותחווה הנ�

*ביצועים גבוהים אנטנת * המרחק של שלט רחוק הוא 100 מטרים בשטח פתוח תדר ההפעלה הוא 902~928 מגההרץ המתח הוא 110 וולט

מופעל על ידי מנוע הפענוח של סיליקון אימג ' / דיוידי טהור (סיאיי504) פענוח פרוגרסיבי טהור כולל דספיט ברזולוצ

חוֹמֶר פלדה מגולגלת קרה מעובה גודל המסך : 14 "37" פלדה מגולגלת קרה מעובה גודל המסך : 14 "37" פלדה מגולגלת קרה מעו

התאמה מרחוק חדשה של רמט100 יו החלפה עבור סוני לד טלוויזיה קדל75 וולט 850 ג קדל65 וולט 850 ג קסבר75 על 940 ג קסבר65 על

אלקטרוניקה, מכשירים וסוללות יצרן : מוצרי Mount Mount מדינת הייצור : סין יחידה^מדריך הוראות יחידה^מדריך הוראות..

✔ החלפה למקרן מקורי של המקרן המקורי עם דיור ✔ התאמה ל JVC DLARS20 LTD, DLARX400, DLARS420, DLARS440, DLARS500, DLARS520, DLARS600, DLARS620, DLARS

החלפה לנורת מנורת טלוויזיה Toshiba DDSXLP120 ומקרן דיור יחידה למכירה : 1 החלפה לנורת מנורת טלוויזיה Toshiba DDSXLP120 ומק

מנורה PVIP 190 W תאימות מקרן : HD29 DARBEE מספר דגם : BLFP195 A מנורה PVIP 190 W תאימות מקרן : HD29 DARBEE מספר דגם : BLFP195 A...

תמכו ביישומי ריבוי סצינות בבית ובמשרד משולחן העבודה / מחשב נייד, PC, PS5, PS4, PS3, Xbox ל 4 K UHD HDTV Monitor מקרן וכו ' תא�

תמיכה ברוחב הפס של 18 ג'יגה סיביות ו 4 K@60 FPS 4 : 4 : 4 עם HDR10, Dolby 51 ערוץ, Arc Stereo PCM, 3 D, HDCP2 תמיכה מ 1080p@240 Hz ל 4 K@60 Hz, דגי�

החלפה עבור Runco CL700 LAMP בלבד נורת מנורת טלוויזיה מקרן יחידה למכירה : 1 החלפה עבור Runco CL700 LAMP בלבד נורת מנורת טל

Please wait...